Son Yazılar

444 90 41

info@fizomer.com

Demokrasi Bulvarı

Yahya Kaptan, İZMİT

Fizomer Özel Tıp Merkezi

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi 2006 yılında Kocaeli’nin İzmit ilçesinde kurulmuş olup il genelinde ilk A Tipi Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye başlamış ve Kocaeli’de özel dal merkezlerinin öncüsü olmuştur...

Hijyen ve Konfor

Personelimizin hijyeni ve hastalarımızın konforu en önemsediğimiz konuların başında gelir.

Her Zaman Güler Yüz

Hastalarımızın memnuniyeti bizim memnuniyetimiz.

Güvenilir Sağlık Ekibi

Hastalarımızın gönül rahatlığıyla sağlığını emanet edebileceği ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Doğru Teşhis ve Tedavi

Hastalığınızın tam ve doğru teşhisi konulduktan sonra en doğru tedavi yöntemini uyguluyoruz.

... Kuruluş tarihimizden beri hastalarımıza uyguladığımız teşhis ve tedavi süreçlerinde göstermiş olduğumuz üstün başarı yüzdemizle Kocaeli ilinin önde gelen bir sağlık kuruluşu olarak, başarılarımıza başarı katarak, kendi branşlarında tecrübeli ve uzman hekim kadromuz ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Son teknolojiyi yakalamayı hedeflediğimiz yeni adresimiz ile hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanları ve uzman kadrosuyla yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirmeye devam eden öncü bir kuruluş olmaya devam edecektir.

Yeni yeriniz çok güzel. Çalışanlar, hastalara karşı oldukça güler yüzlü ve ilgililer. Ben, kendi adıma ve ailemin adına, ikinci katta görevli Elif Hanım ve diğer çalışanlara tek tek teşekkür ederim.

- Canibeyaz ve Alkan Aileleri - Mehtap C. A.

Uzun zamandır Fizomer Tedavi Merkezinin tüm olanaklarından yararlanıyorum, oldukça da memnunum. Güler yüzlü personelinizle size başarılar dilerim.

- Nevin B.

Rahatsızlığım nedeniyle tedavi olmakta olduğum Fizomer Tedavi Merkezinin değerli personelinden Doktor Ebru Hanım ile hemşireler Elif Hanım, Semra Hanım, Sibel Hanım ve Nurdan Hanıma gösterdikleri ilgi nedeniyle çok teşekkür ederim.

- Yaşar A.

Misyonumuz

Özel Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak misyonumuz; hastalarımıza modern tıbbın sunduğu tüm imkanları sunmak, sağlık ve mutluluğunu sağlamak amacıyla bütün gücümüzle çalışmak ve hizmet alımınız süresince beklentilerinizi, memnuniyetinizi en üst seviyede karşılamaktır.

Vizyonumuz

Dinamik ve yetkin kadro ile, girişimci, sağduyulu, hasta memnuniyetine ve toplumsal iletişime odaklı mükemmelliği hedefleyen hizmet kuruluşu olmak.