Son Yazılar

444 90 41

info@fizomer.com

Demokrasi Bulvarı

Yahya Kaptan, İZMİT

Allianz ve Acıbadem Sigorta İle Fizomer’de Ayrıcalıklı Tedavi

sigorta

Allianz ve Acıbadem Sigorta İle Fizomer’de Ayrıcalıklı Tedavi

Sağlık sigortaları hastaların bir sigorta kurumuyla anlaşıp yapmış oldukları, tedavi masraflarının bir bölümünü karşılayan poliçelerdir. Fizomer ile anlaşmalı olan Allianz ve Acıbadem Sigorta ile sağlık merkezimizde yaptıracağınız birçok tedaviden Özel Sağlık Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında yararlanabilirsiniz.

Allianz ve Acıbadem Özel Sağlık Sigortası, sağlığınız için ihtiyaç duyacağınız her türlü tanı ve tedavi işlemlerini, Fizomer gibi en seçkin sağlık kurumlarında en modern yöntemlerle karşılanması için hazırlanmış sigortadır. Sağlık giderleriniz, genel ve özel şartlar dahilinde ve poliçede belirtilen limitler doğrultusunda karşılanır. Özel Sağlık Sigortaları, kapsamı ve içeriği talebinize göre ayarlanabilen çok daha esnek poliçelerdir. Gitmek istediğiniz doktoru sizin belirleyebildiğiniz ve tercihinizi ona göre yapabildiğiniz poliçelerdir. Aynı zamanda limitleri de esnektir. İster yatarak tedavi ister ayakta tedavi dahil paketlerden yararlanabilirsiniz.

Allianz ve Acıbadem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ise Genel Sağlık Sigortası kapsamında alınan sağlık hizmetleri için, sigortalılardan alınacak ilave ücretleri karşılayan bir sigortadır. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na sahip olan hastalar Fizomer’de bu sigorta kapsamındaki tedavilerden ücretsiz yararlanabilir. Tamamlayıcı sağlık sigortasının amacı genel sağlık sigortası kapsamına girmeyen harcamalar için destek oluşturmaktır. Yani kişi özel sağlık sigortasını kullanırken belli başlı hastanelerden, tedavilerden ve hizmetlerden yararlanabilir.

 

Yorum Yapılmamış

Yorum Yap